Dla mediów

Bezpłatna konferencja dla zainteresowanych UX.

WUD Trómiasto to bezpłatna konferencja dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką użyteczności i User Experience. Piąta edycja wydarzenia odbędzie się już 18 listopada 2017 w PPNT w Gdyni.

WUD Trómiasto to bezpłatna konferencja dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką użyteczności i User Experience. Co roku bierze w niej udział ok 250-300 osób, nie tylko z Gdyni lub Gdańska, ale także z innych miast Polski.

Dla kogo jest konferencja WUD Trójmiasto 2017?

Dla wszystkich zainteresowanych UX i usability. Niezależnie od tego, czy są na poziomie zaawansowanym czy początkującym, pracują przy tworzeniu produktów i usług, jako projektant UX czy student, organizatorzy zakładają, że każdy odnajdzie coś wartościowego dla siebie.

Nie tylko w Trójmieście

WUD Trójmiasto to trójmiejska edycja międzynarodowego cyklu konferencji World Usability Day. Wydarzenia WUD odbywają się w listopadzie na całym świecie. Zawsze łączy je jeden temat przewodni.

Tematem tegorocznego World Usability Day jest „Inclusion through User Experience”. W rozumieniu organizatorów trójmiejskiej konferencji Inclusion to włączanie osób w proces projektowy na każdym jego etapie. Dotyczy zarówno angażowania osób w zespołach interdyscyplinarnych, jak i projektowanie dla grup na co dzień niedostrzeganych lub pomijanych.

Co czeka na uczestników konferencji?

Organizatorzy WUD Trójmiasto obiecują masę praktycznej wiedzy i inspiracji o User Experience i użyteczności. Zgodnie z zapowiedziami, uczestnicy poznają zarówno ciekawych ludzi, jak i historii i praktycznych rad, jak w codziennej pracy z zespołem i bez niego poprawiać doświadczenia ludzi.

Piąta edycja wydarzenia odbędzie się już 18 listopada 2017 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zapraszamy!
www.wudtrojmiasto.pl

Kontakt

Adam Michalski – adam@wudtrojmiasto.pl