Dla mediów

Bezpłatna konferencja dla zainteresowanych UX.

WUD Trómiasto to bezpłatna konferencja dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką użyteczności i User Experience. Szósta edycja wydarzenia odbędzie się już 17 listopada 2018 w PPNT w Gdyni.

WUD Trómiasto to bezpłatna konferencja dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką użyteczności i User Experience. Co roku bierze w niej udział ok 250-300 osób, nie tylko z Gdyni lub Gdańska, ale także z innych miast Polski.

Dla kogo jest konferencja WUD Trójmiasto 2018?

Dla wszystkich zainteresowanych UX i usability. Niezależnie od tego, czy są na poziomie zaawansowanym czy początkującym, pracują przy tworzeniu produktów i usług, jako projektant UX czy student, organizatorzy zakładają, że każdy odnajdzie coś wartościowego dla siebie.

Nie tylko w Trójmieście

WUD Trójmiasto to trójmiejska edycja międzynarodowego cyklu konferencji World Usability Day. Wydarzenia WUD odbywają się w listopadzie na całym świecie. Zawsze łączy je jeden temat przewodni.

Tematem tegorocznego World Usability Day będzie “DESIGN FOR GOOD OR EVIL”.

Co czeka na uczestników konferencji?

Organizatorzy WUD Trójmiasto obiecują masę praktycznej wiedzy i inspiracji o User Experience i użyteczności. Zgodnie z zapowiedziami, uczestnicy poznają zarówno ciekawych ludzi, jak i historii i praktycznych rad, jak w codziennej pracy z zespołem i bez niego poprawiać doświadczenia ludzi.

Szósta edycja wydarzenia odbędzie się już 17 listopada 2018 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zapraszamy!
www.wudtrojmiasto.pl

Kontakt

Adam Michalski – adam@wudtrojmiasto.pl