Sabrina Staniewska

Experience Designer/Change Agent (Greenhat Innovation)

warsztaty
09:00-12:00 | Sala PGS
Ko-kreacja, czyli co pięć głów to nie jedna.

Warsztat praktyczny gdzie każdy staje się projektantem i będzie częścią interdyscyplinarnego teamu projektowego. Będziemy dużo projektować poprzez … rozmowy, ideację, rysowanie, weryfikowanie pomysłów i podejmowanie decyzji. Czyli, będziemy prototypować! Wierzę, że każdy ma świetne pomysły, dużo różnych doświadczeń i wnosi ogromną wartość do każdego rozwiązania. Jak to zrobimy? Ano podzielimy się w niewielkie grupy do 5 osób. Będziemy pracować na problemie i szukać do niego rozwiązania korzystając z różnych technik kreatywnych i narzędzi warsztatowych. Mam nadzieję, że będziecie się przy tym dobrze bawić i pozwolicie swojemu “wewnętrznemu dziecku” poszaleć!

Biogram

Sabrina zawsze myśli o potrzebach użytkownika, pracownika czy biznesu. Chce mieć wpływ na ich emocje, dlatego wykorzystuje metody pracy, w którym Użytkownik jest w centrum uwagi (User Centered Design, Co-creation).
Ma wieloletnie doświadczenie zawodowe (Branża Farmaceutyczna, IT, Finansowa, Ubezpieczeniowa etc.). Można powiedzieć, że jest wieczną studentką – skończyła już studia podylomowe: UX, Zarządzanie Innowacją, Marketing Kultury, Sustainability, a w październiku zaczyna kierunek Organizational Consulting. Pozwala jej to patrzeć na proces holistycznie. Zmienia i uczy zmiany – dla lepszego funkcjonowanie większego ekosystemu (organizacji). Wprowadza inny sposob pracy w zepole i z klientem – zgodny z założeniami Agile.

Zapalona triathlonistka. Mówi, że oprócz jeżdżenia na rowerze i psów, najbardziej lubi… jeździć na rowerze. Obok jej śmiechu nie można przejść obojętnie. Zawsze służy pomocną dłonią. Jej ulubioną głoską jest “cz”, dlatego swoje psy nazwała Czika i Czester.